3PILÍŘE ke ZDRAVÍ a HUBNUTÍ

jak BEZ DIETY a BEZ DŘINY vypadat a cítit se O 10 LET MLADŠÍ

ZJISTĚTE

co VÁM brání být hubenější a zdravější

a na CO  se musíte zaměřit,

abyste došli ke svému

CÍLI

 

  • práší se Vám doma na knihy o dietách ?
  • máte nadváhu?
  • cítíte se často unavení?
  • chybí Vám energie na nové projekty?
  • máte zdravotní potíže?
  • říkáte si, že Vaše zdravotní potíže jsou dané věkem?
  • chtěli byste se cítit, vypadat o deset let mladší?
  • jste závislí na sladkém?
  • posilovny nejsou vaše hobby?

 

Odpověděli jste alespoň 3 x ANO ?

V tom případě je eBook

 3 PILÍŘE ke ZDRAVÍ a HUBNUTÍ

určen právě Vám 🙂

 

Stáhněte si eBook zdarma ZDE 

 

 3sipky-dolu-cervene

 

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Jana nám svým eBookem předkládá jednoduchý návod na to, jak se přirozenou cestou vypořádat s věčným bojem s nadváhou a dietami. Skrze svůj osobní příběh představuje 3 základní pilíře, díky kterým se z ní stala krásná, sebevědomá a šťastná žena. Dokázala porazit tukové buňky, shodit dvanáct kilo tuků, ale především uspěla sama nad sebou. Díky třem základním principům má život šťastnější a bohatší. Stačí mít silnou motivaci, tělocvik pro radost a jasnou vizi a cíl. Nepolevit a nescházet z cesty, byť je jakkoliv strmá, plná nástrah a mnohdy si myslíme, že nikam nevede.
Slávka Frančíkováwww.cyklickysvet.cz
Přečtení Janina eBooku, dovede člověka k zamyšlením nad svým stravováním a nad tím, co můžeme udělat proto, být zdravější a cítit se lépe. Jana je člověk, který druhé inspiruje v tom, že nic není nemožné a nevzdává se. Doporučuji její eBook přečíst, stojí za to.
Ester Šafránek www.estersafranek.cz
Každá z nás někdy v životě řešila svou váhu, takže já taky. To jestli zhubneme nebo ne, máme v hlavě, ale zapomínáme na to. 🙁 3 Pilíře k navrácení zdraví a vitality, které Jana v eBbooku popisuje, samořejmě všichni známe, ale dodržovat je dlouhodobě a udělat s z nich zvyk, to chce odhodlání a určení si priorit. Prostě bez změny návyků, to nepůjde. Jana si prošla všemožnými dietami, proto ví, že nefungují. Radí svým klientům, jak si získat a udržet postavu, po které touží, jak se dostat do kondice a zlepšit svůj zdravotní stav nebo jak jíst více a přitom se cítit lépe a hubnout. Také jsem se v Ebooku dozvěděla, že určité potraviny, o kterých si myslíme, že do zdravého jídelníčku nepatří, jsou naopak prospěšné a další hodnotné informace o zdravém hubnutí. Vzbudila ve mně zvědavost a touhu dozvědět se víc. Už se těším, až dopíše svůj další eBook.
Nikola Džuganováwww.nikoladzuganova.cz, www.futurakabelky.cz